Paket Pompa İstasyonları


TOP pompa istasyonları, standartlaşmış bir dizi, prefabrike atık su pompa istasyonlarından oluşur. Esnek tasarım, 1000 ile 2200 mm arası beş çapta, 8 metre  derinliğe kadar tedarik edilir. Pompa kapasitesi 100 l/s’ye kadardır.TOP pompa istasyonu, vana aksamının, deşarj boruları, giriş ve çıkış bağlantılarının istenilen şekilde yapılandırılmasıyla önceden monte edilmiş olarak teslim edilir. İstasyon, korozyona son derece dayanıklı güçlü, hafif bir malzeme olan cam takviyeli polyesterden (CTP) yapılmıştır.

SPM pompa istasyonları, standartlaşmış bir dizi, prefabrike atık su pompa istasyonlarından oluşur. Esnek tasarım, 2000 ile 3000 mm arası üç çapta, 12 metre  derinliğe kadar tedarik edilir. Pompa kapasitesi 350 l/s’ye kadardır. SPM pompa istasyonu, vana aksamının, deşarj boruları, giriş ve çıkış bağlantılarının istenilen şekilde yapılandırılmasıyla önceden monte edilmiş olarak teslim edilir. İstasyon, korozyona son derece dayanıklı güçlü, hafif bir malzeme olan cam takviyeli polyesterden (CTP) yapılmıştır. 

COMPIT pompa istasyonları, kanalizasyon, basınçlı kanalizasyon sistemleri ve zemin suları için prefabrike bir pompa istasyonudur. Bu istasyonun çapı 1100 mm’dir, derinlikleri de 1,9 ile 3 metre arasındadır. Pompa kapasitesi 10 l/s’ye kadardır. Compit eksiksiz olarak teslim edilir ve hemen bağlanmaya hazırdır. Pompa istasyonu polietilenden yapılır.

MICRO pompa istasyonları, konutlar ve ticari binalardan gelen atık sular ve yıkama suları için geliştirilmiş olup birkaç farklı büyüklükte bulunur. Evsel atık suların, daha yüksekte bulunan kanalizasyon şebekelerine taşınması gerektiğinde veya yerçekimiyle drenajın mümkün olmadığı durumlarda ideal çözümdür. Diğer uygulamalar, örneğin, zemin suyu veya garaj önlerinden akan sulardır.​