TOP Pompa İstasyonu

Flygt TOP, standartlaşmış bir dizi, prefabrike atık su pompa istasyonlarından oluşur. Bu anahtar teslim pompa istasyonlarında, en güvenilir ve maliyet etkin pompalama çözümlerine ulaşmanız için ihtiyacınız olan her şey bulunur. Her Flygt TOP pompa istasyonu, sizin ihtiyaçlarınıza uygun Flygt deşarj bağlantıları, vana sistemi, deşarj boruları, giriş ve çıkış bağlantıları ile önceden monte edilir.

Her bir istasyon, korozyona son derece dayanıklı olan güçlü, hafif bir malzeme olan cam elyafıyla güçlendirilmiş polimerden (CTP) yapılmıştır. Pompa istasyonunun ve Flygt pompasının kurulumu kolaydır ve çok kısa sürer. Pompa istasyonları, çapları 1000 mm ile 2200 mm arasında altı büyüklükte tedarik edilir ve  8 metre derinliğe kadar uygundur. Pompa kapasitesi 100l/s’ye kadardır.

 Optimize edilmiş geometri, minimal zemin alanı ve kendi kendini temizleme yeteneği, çukur zemininde çamur birikmesini ve tortulanmayı önler. Ayrıca, Flygt TOP pompa istasyonunun patentli geometrisi ve özel tasarımlı deşarj bağlantısı, tüm pompalama istasyonu zemininde akışı optimize eder. Tüm bunlar, pompa istasyonunuzun, Flygt ürünlerinin özellikleri olan güvenilirlik, verimlilik ve güvenlikle kesintisiz çalışmasını garanti eder.

Özellikler :
Menteşeli, iki kısımlı güvenlik ızgarası: Ekipmanın bakımı veya çıkarılması sırasında güvenlik sağlar.
Flygt atık su pompaları: Güvenilir, sorunsuz çalışma sağlar. Flygt öğütücü pompalarından kendi kendini temizleyen Flygt N pompalarına kadar size uygun kapasiteyi ve tipi seçin.
Flygt ENM-10 seviye regülatörü: Pompa istasyonu için güvenilir, bakım gerektirmeyen seviye kontrolü sağlar.
Esnek vana ve boru yapılanmaları: Pompa istasyonu girişini optimize etmek için yerin gerekliliklerine uyarlanır.
Çift kılavuz boruları: Pompanın kaldırılıp indirilmesini kolaylaştırır.

Flygt TOP Hazır Pompa İstasyonu broşürünü inceleyebilirsiniz.