Micro Pompa İstasyonu

Micro 3, Micro 5 ve Micro 5G
Tek konutlardan gelen atık sular ve yıkama suları için 
Stations Konutlardan gelen gri sular, zemin suları ve örneğin garaj yollarından akan suların pompalanması için tasarlanmış istasyonlardır. Micro 3 ve 5, basitçe zemine veya eviyenin altına takılabilir, Micro 5G de toprak altına montaj edilmek üzere tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik dalgıç pompa doğrudan tank zeminine yerleştirilir.​

Micro 7 ve 7G
Bir veya birkaç konuttan ve resmi binalardan gelen atık sular ve kanalizasyon için
Konutlardan gelen artık gri suları pompalamak ve zemin sularını ve kaçan suları tutmak için tasarlanan istasyonlardır. Micro 7, basitçe, bir bodrumun zeminine takılabilir, Micro 7G de toprak altına takılmak üzere tasarlanmıştır. Dökme demir dalgıç pompa, tek kanallı, vorteks veya öğütücülü bir çarkla teçhiz edilebilir. Otomatik deşarj bağlantısı, tankın boşaltılmasına gerek olmadan pompanın kaldırılmasını ve tekrar yerine konulmasını mümkün kılar. Micro 7 ve 7G, yüksek sesli bir alarm ve susturma düğmesi bulunan bir harici kontrol paneli ile eksiksiz olarak tedarik edilir.

Micro 7 & 7
Bir veya birkaç konuttan ve resmi binalardan gelen atık sular ve kanalizasyon için 2 pompa sistemi
Micro 7’ye benzeyen uygulamalar içindir, fakat ek güvenlik ve güvenilirlik için bir yedek pompası bulunur. Micro 7 + 7, yüksek sesli bir alarm ve susturma düğmesi bulunan bir harici kontrol paneli ile eksiksiz olarak tedarik edilir.

Micro 3, 5, 7 ve  Micro 5G ve 7G  broşürlerini inceleyebilirsiniz