Basınçlı Kanalizasyon Sistemleri

Ev sahipleri, konut birlikleri ve profesyoneller için Flygt Basınçlı Kanalizasyon Sistemleri (PSS), tek bir konutun veya bir topluluğun tümünün şebeke atık su toplama ağına bağlanması için güvenilir, etkili ve maliyeti iyileştirilmiş bağlantı sağlar. PSS’in avantajları açıktır: Çevreye zararı ve komşulara verilen rahatsızlığı en aza indiren, asgari derinlikle etkili atık su taşıması. Yerçekimi beslemeli kanalizasyon sistemlerine bu akıllı, ekonomik alternatifin kurulum ve bakım maliyeti daha düşüktür. 


Yerel ihtiyaçlarınız için geliştirilen sistemler

PSS, genellikle her bir istasyonun bir eve hizmet verdiği, ufak pompa istasyonlarından oluşan bir ağa dayanmaktadır. Bu sistemler özellikle uzak yerlerde, düşük yerleşimli alanlarda, rıhtımlarda, su yollarında, kayalık toprak koşullarında, inişli çıkışlı arazide veya düz arazide uygundur. PSS için normal olarak iki öğütücü pompa tipi kullanılır: Santrifüj pompası ve progresif boşluklu öğütücü pompa. 


Üç standart paket
Baştan itibaren, yerel ihtiyaçlarınız için optimal sistemi tasarlamak, kurmak ve korumak amacıyla Flygt sizinle çalışır. Her şey belirlenen standartlara göre yapılır. Standart paketlerimiz arasından size en uygun olan PSS’yi seçebilirsiniz: Temel, ileri veya profesyonel. Seçtiğiniz sistemi tam sizin ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlarız. Sisteminizi sizin özelliklerinize göre optimize ettiğimiz için, sadece size gerekenler için ödeme yaparsınız. Ne daha fazla, ne daha az.​ 

PSS Paket seçimi için tıklayınız.