Hazır terfi istasyonu - Paket terfi merkezi

Anadolu Flygt Xylem hazır terfi istasyonu, basit bir konsept tasarıma sahip olup, inşaa işlerinin ve kurulum süresinin minumum seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Paket terfi istasyonu prefabrike bir yapıya sahip olup, çeşitli boyutlardaki terfi merkezi ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlar. Hazır atıksu terfi merkezi çözümlerimiz kolay ve hızlı kurulumun sağlanması için gerekli tüm ekipmanları ile birlikte teslim edilmektedir.

Genel paket tip terfi merkezi Uygulamaları

Geniş terfi merkezi pompaları seçenekleri ile doğru terfi merkezi pompa seçimi ve uygun kontrolör sistemlerini kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Xylem'in hazır terfi İstasyonları ihtiyacınıza yönelik özelleşmiş en uygun çözümü karşılamak için özel olarak tasarlanıp adapte edilebilmektedir.

Çözümlerimiz bir ev için atık su terfi istasyonu uygulamalarından, büyük toplu konut projeleri, sanayi birimleri ve ticari binaların atık su terfi istasyonu uygulamalarına kadar geniş bir alanda uygulanmaktadır.

Kısacası kanalizasyon suyunun veya drenaj suylarının ana şebekeye transfer edilmesinin gerektiği herhangi bir durum için terfi merkezi çözümlerimiz bulunmaktadır. Paket terfi istasyonu aynı zamanda mevcut istasyonların kapasitesini arttırmak için kullanılabilir.


Paket terfi istasyonu yapımında tecrübe!

Anadolu Flygt Xylem'in ürettiği paket tip terfi istasyonlarının kalbinde Flygt dalgıç atıksu pompaları bulunmaktadır. Dünyada ilk dalgıç pompayı yaratan ve en büyük üreticisi olan Flygt Pompa, en zorlu terfi istasyonu uygulamalara uygun özellikler ile geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır.

Sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz ürün geliştirme çalışmaları; performans, düşük işletme maliyeti ve güvenilirliği en üst düzeyde sağlayan bir ürün serisi ile sonuçlandı.


Hazır Terfi İstasyonumuzun Faydaları ve özellikleri


  • Kolay ve hızlı montaj imkanı.
  • İhtiyaca uygun olarak özelleştirilebilir.
  • Flygt pompalarının üstün performansına sahiptir.
  • Kolay bakım ve servis imkanı vardır.
  • Kolayca taşınabilir.
  • Ana bileşenlerin montajı fabrika ortamında gerçekleşir.
  • Boru bağlantıları sahada basitçe yapılmaktadır.


Micro hazır paket terfi istasyonları
Hanelerden evsel atıksuların ve kanalizasyon sularının terfisi için uygundur.Yer üstünde veya altında montajı yapılabilir.

Compit hazır paket terfi istasyonları
Ticari binalar gibi küçük depolama hacminin gerektiği yerler için tek veya çift pompalı tasarıma sahiptir. Evsel atıksu uygulamaları için uygundur.

TOP hazır paket terfi istasyonları
Compit p. istasyonlarının kapasitesini aşan büyüklükteki kanalizasyon ve yağmur suyu uygulamaları için kendini temizleyen TOP haznesi ile birlikte atıksuyun yüksek verimle transferi sağlanır.

Terfi merkezi nedir sorusunun cevabını kısaca açıklayacak olursak: Genel olarak akışkanların pompa ve diğer ekipmanlar kullanarak bir yerden uzaktaki başka bir yere transfer edilmesini amaçlayan yapılardır. Terfi merkezleri bir kot farkının olduğu yerlerde atıksuyun arıtma merkezlerine transferinde, bir kanala su ulaştırılması veya alçaktaki kalan bir arazide drenaj yapılması gibi çeşitli uygulamalarında kullanılmaktadır.